Strona główna Forum
Rejestracja Zaloguj się
Na forum
Forum > Polityka
Nowy temat · Odpowiedz
Wojna polsko-polska ponownie....
Gramol
Gramol
14-07-2010, 12:18:14
[ cytuj ]
Niewiele czasu zajęło ponowne otwarcie wojno polsko-polskiej.

Na potrzeby kampanii prezydenckiej wszyscy bojownicy o IV RP - politycy PIS, tacy jak Ziobro i Kempa, którzy wszczynali tę wojnę, schowali się żeby ich tylko nikt nie widział...
Pan Jarosław Kaczyński w czasie kampanii był prawie, ze do rany przyłóż, no zmienił się nie do poznania...

I co? Koniec kampanii, Ziobro od razi się pojawił i zaczął coś sugerować prezydentowi Komorowskiemu w sprawie krzyża. Może chciałby zostać jego doradcą, nie wiadomo. Nagle również Kempy się zrobiło dużo w mediach tak jak i innych walecznych posłów i działaczy PIS.

Od samego prezesa w chwili tzw. gratulacji dla Komorowskiego usłyszeliśmy, że były śp. Prezydent L. Kaczyński "poległ" w "męczeńskiej śmierci". Wszyscy wcześniej myśleli, że to był wypadek i wszyscy zginęli. Jednak J. Kaczyński wie, że pasażerowie tego feralnego lotu polegli śmiercią męczeńską - to bardzo ciekawe.

Reasumując była kampania, J. Kaczyński zawarł rozejm, teraz jednak i on i jego bojownicy wznowili wojnę polsko-polską próbując się wykłócać o wszystko o co się tylko da. Pewnie uważają, że im są głośniejsi tym lepiej, jednak sama kampania pokazała, że Polacy nie lubią takich krzykaczy i awanturników. Nawet o krzyż muszą się kłócić, również o pozostawienie zdjęć posłów, którzy zginęli na miejscach, które zajmowali w sejmie. Do tego twierdzą, że nie można przecież im dyktować jak mają przezywać żałobę. Ależ skąd, nowych posłów powinni umieścić najlepiej w klatce (bo to przecież PIS, to byłoby najrozsądniejsze) zamiast kazać im zajmować miejsca przeznaczone w rządzie, do którego są w opozycji (może zapomnieli?). I każdy będzie mógł stawiać krzyże gdzie chce - nie będzie po prostu anarchia bo tak podoba się posłom PIS, w przeciwnym wypadku tak jak mówią posłowie PIS prezydent Komorowski to "zły człowiek".

Wszystkim tym, którzy głosowali na J. Kaczyńskiego radzę się przy następnych wyborach głęboko zastanowić. Oczywiście wiem, że Komorowski i cała PO nie są idealni ale z gruntu są przeciwieństwem wszystkiego co reprezentuje sobą PIS.
Dla mnie to wystarcza.
Djampatuan
Djampatuan
14-05-2015, 07:25:56
[ cytuj ]
Sneak peeki omijam szoirkem łukiem, bo wolę poczekać na gotowy odcinek i być zaskakiwana w trakcie oglądania całości, ale tym razem nie mogę doczekać się piątku i dalszego ciągu "gali" w Parks and Recreation, więc to promo kusi coraz bardziej... Yay dla Leslie i Bena :)
Kev
Kev
21-05-2015, 18:12:46
[ cytuj ]
A gdyby tak wyciąć okręgowe z glee i poświęcić cały odcinek senoriom?? Bo nie ukrywam,że to Gangnam Style to porażka,co dokładnie ukazują miny San i Puck'a pod koniec promo
Edinson
Edinson
22-05-2015, 19:05:21
[ cytuj ]
ok,jeszcze pare miesięcy temu cieszyłam się z nowgeo serialu E. Kellyego.Teraz jednak... zastanawiam się czy seriale medyczne nie wychodzą mi już bokiem.
Randi
Randi
23-05-2015, 02:18:20
[ cytuj ]
dwmack:Turkey Dive on the 24th (November) tentative site is Marmont steert Boat Launch in Niles at 1300 hrs. Depending on the weather and river conditions the site may change so its important you contact a club officer to confirm location before you leave for the dive. http://awghzxrc.com [url=http://ghgkwyue.com]ghgkwyue[/url] [link=http://qbemsrmsapx.com]qbemsrmsapx[/link]
Hendri
Hendri
23-05-2015, 09:13:06
[ cytuj ]
I just want to say I am all new to weblog and hoelstny liked you're web-site. Probably I’m going to bookmark your website . You amazingly come with amazing writings. With thanks for sharing with us your blog.
Edson
Edson
23-05-2015, 15:45:25
[ cytuj ]
Sales and wants yes, you never know when it might come in handy, minutes of mineetg could go on and then we could review pat minutes as not everyone saves them on their computer once Chris has sent them out !Discussion forum I don't know, should be out on the bike instead of taslking on the computer, butthen it might come in handy over Christmas !! http://mhbbuhl.com [url=http://pvaxyaxizj.com]pvaxyaxizj[/url] [link=http://zofgdxm.com]zofgdxm[/link]
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij